Primitive Functional Movement kursy dla trenerów

Nowość w POLSCE !

Primitive Functional Movement

Trening siłowy


To  trening, który skierowany jest do osób, pragnących zwiększyć siłę i masę mięśni. Podczas ćwiczeń tego typu wykorzystuje się siłę.  Zastosowane obciążenie umożliwia wzrost masy mięśniowej. Tego typu trening nie jest przeznaczony tylko dla mężczyzn. Kobiety również , bez obaw mogą wykonywać ćwiczenia siłowe. Nie stracą w ten sposób kobiecego wyglądu, wręcz przeciwnie mogą skuteczniej niż ćwiczeniami aerobowymi, wymodelować sylwetkę. Wbrew pozorom nie jest to trening dedykowany tylko wyczynowcom. Oczywiście dla nich posiadamy ekstra ofertę tzw. trening w ,,Kuźni byków ” – zapraszamy osoby zdeterminowane osiągnięciem nadludzkiej siły i mocy. Jednakże dla większości z Was mamy super sympatyczny trening sły z udziałem naszych znakomitych trenerów, w pełni respektujących Wasze cele i założenia, służących radą  i wszelką pomocą.

Ćwiczenia odbywają się z użyciem  ciężaru własnego ciała, ciężarków czy sztangi. Sam trening polega na podniesieniu ciężaru, jego podtrzymaniu oraz utrzymaniu prawidłowej pozycji w trakcie wykonywania aktywności fizycznej.

Martwy ciąg, przysiady ze sztangą czy pompki to tylko niektóre z propozycji ćwiczeń oporowych, dedykowanych zarówno  kobietom, jak i mężczyznom. Przykładamy wielką wagę do poprawnego wykonywania ćwiczeń. Technika to podstawa !. Przeprowadzimy taki trening na siłowni czy w warunkach sali treningowej lub domowych. Nawet osoby będące w okresie rehabilitacji mogą wykonywać takie ćwiczenia, zaczynając od małych obciążeń, zawsze zgodnie z zaleceniami lekarza lub  fizjoterapeuty.

Trening siłowy może być prowadzony w sposób bardzo indywidualny. Każdemu dedykowany jest według chęci i personalnych predyspozycji. Prowadzony przez naszych trenerów uwzględnia potrzeby i możliwości  osoby ćwiczącej. Nie musisz porównywać się z innymi ćwiczącymi  i rywalizować z nimi. Zwykle zmagasz się sam ze sobą i ze swoimi słabościami. A my jesteśmy po to by pomóc Ci tę walkę wygrać.

Siła w Mocy!

MOC jest najważniejszą cechą fizyczną.  Może  być wybudowana  w każdym  ćwiczącym lub   sportowcu po udoskonaleniu się w sile, szybkości, wytrzymałości siłowej . To wyższa szkoła umiejętności.  Jeżeli dotrwasz w swoich treningach do tego momentu oddamy Ci hołd i będziemy Cię podziwiać po wsze czasy.  Niewiele osób jest tak wytrwałych i zawziętych.  Jeśli zdarzy się tak, że zabraknie Ci sił i wytrwałości odsłuchaj 10 przykazań CT Fletcher :

Człowiek po wielu przejściach, gdy jego życie zawisło na włosku , postanowił wziąć  je  w swoje ręce. I udało mu się !!! Dlatego też ma odwagę mówić Ci co możesz zrobić, jak dbać o siebie by być zdrowym i silnym człowiekiem.

My , bazując na swoim doświadczeniu wiemy, że nie każdy z Was będzie aż tak bardzo zdeterminowany. Jedno możemy Wam obiecać : kochamy Was wszystkich pragnących ćwiczyć  i doskonalić swe umiejętności motoryczne w imię zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Zawsze jesteśmy z Wami.   Nasi trenerzy prowadzą treningi siłowe:

–  dla każdego ,

– dla osób z bólami kręgosłupa i stawów w Fimedica na sali ćwiczeń i na siłowni,

– dla osób chcących kształtować piękną wysportowaną sylwetkę i siłę ,

– profilaktycznie  dla osób mających siedzący tryb życia i pracy,

– dla wielbicieli sportowego wyczynu  i mających aspiracje do bycia najsilniejszymi ludźmi w kraju, Europie  i  na Świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trenerami i wspólnych treningów.

MOC JEST Z NAMI !!!

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube