Primitive Functional Movement kursy dla trenerów

Nowość w POLSCE !

Primitive Functional Movement

Trening odchudzający


Żyjemy w czasach, gdzie jedzenie stanowi  niewątpliwą przyjemność a niekiedy nawet nadaje sens życiu.  Jednakże jeżeli zastanowimy się czemu służy, jedzenie, po co codziennie  wykonujemy tę czynność ? Dojdziemy do jedynego słusznego wniosku, że jedzenie służy odżywianiu naszego organizmu.  Czym jest zatem odżywianie? Cytując za Wikipedią odżywianie  to ,, proces życiowy polegający na pozyskiwaniu przez organizm ze środowiska pokarmu (a dokładniej zawartych w nim składników odżywczych)” . Tak więc nasz organizm  aby żyć i funkcjonować poprawnie powinien mieć dostarczoną odpowiednią ilość składników odżywczych w postaci białka, tłuszczy , węglowodanów, witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach w zależności od zapotrzebowania uwarunkowanego rodzajem wykonywanej pracy.

Analizując nasze odżywianie z tego punktu widzenia dochodzimy do wniosku, że jedzenie nie jest przyjemnością (jak twierdzą niektórzy) ale jest powinnością. Tak więc wychodząc na przeciw wszystkim ludziom  chcącym zrzucić zbędne kilogramy i nigdy, ale to nigdy więcej nie przytyć proponujemy ekstra trening  prowadzony równolegle wraz ze zmianą nawyków żywieniowych. Jeżeli chcesz osiągnąć trwały efekt musisz mieć świadomość co jesz i do czego jest to ci potrzebne. Potrzebujesz wzmocnić swoją psychikę by nie zajadać stresu i niepowodzeń. Naucz się w pełni kontrolować swoje życie. My Ci w tym pomożemy! Nasz zespół specjalistów : fizjoterapeuta-trener, dietetyk i psychoterapeuta  pozwoli Ci wyrwać się ze szponów otyłości lub  nadwagi i nigdy do niej nie wrócić.

Proponujemy Wam ekstra indywidualny trening służący odchudzaniu. Musicie mieć tylko świadomość, że trening sam się nie zrobi. Musicie bardzo tego chcieć, być odpowiednio zdeterminowani i konsekwentni.  MY będziemy Was wspierać na każdym etapie zmagań, dodawać otuchy i motywować kiedy zajdzie potrzeba. Pamiętajcie: nic nie przychodzi łatwo!  Ale potem ,,ból ” przemija a satysfakcja pozostaje!!! Wszyscy będą Wam tego zazdrościć 🙂

Tak więc podsumowując:

TRENING ! TRENING ! TRENING ! DIETA !  TRENING ! TRENING! TRENING ! WIARA W SIEBIE I SWOJE MOŻLIWOŚCI ! TRENING ! TRENING ! DIETA ! TRENING !

i tak dalej …..

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube