Primitive Functional Movement kursy dla trenerów

Nowość w POLSCE !

Primitive Functional Movement

EWOT – EXERCISES WITH OXYGEN THERAPY – NOWOŚĆ!!! (ĆWICZENIA Z TERAPIĄ TLENOWĄ )


Wejdź na jakąkolwiek siłownię … zobacz, jak wszyscy ludzie ciężko oddychają, napinają mięśnie i pocą się. Ok, spalają kalorie i budują mięśnie, ale wielu nie zdaje sobie sprawy, że mogą się starzeć szybciej i zwiększać szanse na wiele chorób.

Konsekwentne, intensywne ćwiczenia wymagają dużej ilości tlenu. Twoje ciało spala istniejący tlen w twoich krwinkach czerwonych, niezależnie od tego, ile wdychasz. Zużywasz więc więcej tlenu niż przyjmujesz.

Każda aktywność, czy to sport, ćwiczenia, czy rutynowa praca, zwiększa zapotrzebowanie organizmu na tlen. Tlen daje ciału zdolność do odbudowy, detoksykuje krew i wzmacnia układ odpornościowy.

Możesz stosować terapię tlenową w połączeniu z wysiłkiem fizycznym na bieżni, rowerze stacjonarnym, trenażerze, trampolinie , nordic walkerze, sauną dalekiej podczerwieni, platformami wibracyjnymi, i wieloma innymi urządzeniami! Podczas wykonywania ćwiczeń uzyskujemy naturalny wzrost poziomu CO2 w organizmie. Dwutlenek węgla rozszerza włosowate naczynia krwionośne co ułatwia przedostawanie się tlenu z krwi do komórek.

Oddychanie wzbogaconym tlenem i jego skutki zostały dobrze udokumentowane przez ekspertów medycznych i naukowców. Oto tylko niektóre z nich:

  • Powrót do aktywności fizycznej po kontuzji lub chorobie 5–10-krotnie szybszy;
  • Aktywność fizyczna na wyższym poziomie;
  • Doskonała ulga od choroby wysokościowej i jej objawów
  • Ulga od stresu (stres powoduje płytki oddech, co w efekcie ogranicza zużycie tlenu)
  • Wydajniejszy metabolizm
  • Lepszy sen
  • Poprawa nastroju
  • Poprawa samopoczucia
Zaledwie 15 do 30 minutowa sesja terapii tlenowej wypiera szkodliwe wolne rodniki, neutralizuje toksyny środowiskowe i niszczy beztlenowe zakaźne bakterie, pasożyty, wirusy i grzyby. Nie wspominając już o wszystkich naprawach komórkowych, które otrzymujesz!

Maksymalna wydajność dla sportowców i osób chcących zwiększyć korzyści z ćwiczeń.

Weźmy 30 oddechów na minutę i zwiększmy potencjał tlenu o 50-100 razy, nie powodując sytuacji, że powietrze rozcieńcza O2. Jeśli wdychasz skoncentrowany 94% tlen co dwie sekundy, a twoja pojemność oddechowa wynosi dwa litry, oddychasz 30 razy 2 litry tlenu czyli 60 litrów.

Jeśli masz większe płuca i oddychasz 3 litrami przy każdym oddechu- w tym momencie, oddychasz 30 X 3 = 90 litrów tlenu na minutę. Jeśli oddychasz znacznie szybciej, powiedzmy 1 oddech na sekundę i masz 3 litry oddechu, oddychasz 60 x 3 = 180 litrów na minutę, podczas gdy oddychanie 5-litrami tlenu podawanemu przez kaniulę, gdy tlen miesza się z powietrzem z otoczenia w sumie daje 1- 1 1/4 litra czystego tlenu na minutę. Zauważ, że dostarczasz potencjalnie 50-100 razy więcej tlenu na minutę w zależności od częstotliwości oddechu i objętości.

Światowej klasy sportowcy stosują terapię EWOT lecz najczęściej ukrywają swoje kluczowe sekrety fitness, ponieważ chcą zachować je dla siebie, tak długo dopóki konkurują z innymi.

Uczyń nas swoją tajną bronią !!! Przyjdź, zobacz, spróbuj !!!

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube