Primitive Functional Movement kursy dla trenerów

Nowość w POLSCE !

Primitive Functional Movement

Body building modelowanie sylwetki


Jest to rodzaj treningu przeznaczony dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o piękną, zgrabną, zdrową sylwetkę by jak najdłużej , pomimo upływu czasu, cieszyć się zdrowiem i pięknym ciałem.

Trening zawiera w sobie różne formy ćwiczeń: ćwiczenia aerobowe, ćwiczenia będące elementem treningu funkcjonalnego, elementy stretchingu, pilatesu i treningu siłowego. Trening wzmacniający i modelujący sylwetkę naszego ciała przebiega z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz z wykorzystaniem różnego rodzaju przyborów np. piłek,  hantli, TRX, gum i innych.

Trener po rozmowie z osobą zainteresowaną ustala cele treningowe, na podstawie których zbuduje koncepcję treningu. Intensywność treningu, jego częstotliwość, rodzaj ćwiczeń, rodzaj stosowanych obciążeń lub ich brak będą dobierane indywidualnie dla każdego ćwiczącego. Podobnie jak liczba powtórzeń w serii i długość przerw między ćwiczeniami. W dzisiejszych czasach wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktywność fizyczna i utrzymywanie dobrej kondycji wpływa pozytywnie na stan zdrowia całego organizmu. A wraz z dobrym odżywianiem, dobrym snem i brakiem stresu zapewnia zdrowe i długie życie oraz nieprzeciętną urodę.

Treningi zwykle prowadzone są indywidualnie. Tylko w niektórych przypadkach dopuszczamy trening w parze.

Jeżeli sytuacja tego wymaga oferujemy pomoc dietetyka, który pomoże ustalić odpowiednie proporcje składników odżywczych jakich powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi, uwzględniając założone cele treningowe. Nasz trener i dietetyk ściśle ze sobą współpracują  na każdym etapie treningu. Twoja dieta może wymagać pewnych zmian w zależności od intensywności treningu. Z nami wszystko jest pod kontrolą, dbamy o to abyś na każdym etapie pracy z nami czuł się komfortowo.

Dla osób ( zarówno dla kobiet jak i mężczyzn) pragnących mieć smukłe , wysportowane ciało z zarysowaną rzeźbą mięśni oferujemy trening modelujący sylwetkę z większą liczbą ćwiczeń siłowych. Służymy pomocą i wsparciem w zakresie porad dietetycznych i suplementacji.  Jeżeli posiadasz odpowiednią motywację i czujesz w sobie chęć zmiany zapraszamy do nas.

WARNING !!! ATF TRAINER IN ACTION !!!

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube