Primitive Functional Movement kursy dla trenerów

Nowość w POLSCE !

Primitive Functional Movement

Akademia treningu funkcjonalnego


Jesteśmy firmą skupiającą grupę fizjoterapeutów i trenerów, których pasją jest dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną, zarówno własną jak i naszych klientów. Służymy swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Współpracujemy z doskonałymi dietetykami, którzy potrafią udoskonalić dietę każdego człowieka. W sposób szczególny zajmujemy się odżywianiem osób uprawiających sport ( na różnych etapach zaawansowania wysiłku fizycznego) oraz dziećmi i osobami dorosłymi z nadwagą i otyłością. Pomagamy im zrozumieć czemu służy i na czym polega prawidłowe odżywianie i zastosować te zasady w ich życiu, czyli zmienić nawyki żywieniowe zamiast stasowania tzw. “diety cud”

Wszyscy jesteśmy miłośnikami tzw. zdrowego stylu życia, wszelakiej aktywności ruchowej i celebrowania każdej chwili szczęścia w naszym życiu.

Za cel przyjęliśmy:


PO PIERWSZE – PROFILAKTYKĘ ZDROWOTNĄ

– dbanie o sprawność dzieci i młodzieży w okresie dorastania w kontekście kształtowania poprawnej postawy ciała i ogólnej sprawności organizmu;

– dbanie o sprawność ludzi dorosłych, zwłaszcza prowadzących siedzący tryb życia i pracy. Mamy na celu zapobieganie dolegliwościom bólowym stawów i kręgosłupa oraz szeroko zakrojoną pomoc osobom w dolegliwościami bólowymi i schorzeniami

– w ścisłej współpracy z Fimedica – Specjalistycznym Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa i Stawów.
Jest to niezwykle istotne w czasach, gdzie choroby kręgosłupa i stawów stają się coraz bardziej powszechne i dotyczą coraz młodszych ludzi.


PO DRUGIE:

pomoc w odzyskaniu prawidłowej postawy ciała, zdrowej i zgrabnej sylwetki.


PO TRZECIE:

wspieranie rozwoju amatorskiego uprawiania sportu w różnych dyscyplinach, zapewniając właściwą pomoc ich zwolennikom.

Akademia Treningu Funkcjonalnego prowadzi także działania szkoleniowe, które zapewniają trenerom podniesienie poziomu wiedzy specjalistycznej i umiejętności.
Współpracujemy z WTA Functional Training Academy z Włoch oraz jej założycielem i autorem wielu metod treningowych Emilio Troiano

Zapraszamy do współpracy trenerów, kluby sportowe, szkoły, zakłady pracy i wszelkie instytucje dbające o zdrowie swoich pracowników i współpracowników.

W centrum naszego działania jest człowiek. Nasz CEL to pomoc człowiekowi w przywróceniu jego potencjału fizycznego i psychicznego, przezwyciężanie wszelkich ograniczeń i likwidowanie limitów możliwości na drodze prowadzącej do osiągnięcia jego osobistego celu.

Emilio Troiano

 Master Trainer

więcej

Andrzej Pecarz

Fizjoterapeuta, trener personalny.

więcej

Jakub Dąbek

Fizjoterapeuta, trener personalny.

więcej

Beata Pecarz

Fizjoterapeuta, trener, terapeuta manualny.

więcej

Aneta Szymańska

Fizjoterapeuta, trener personalny.

więcej

Anna Chmielak-Łopatek

Fizjoterapeuta, trener personalny

więcej

Agnieszka Szymańczuk

Fizjoterapeuta, trener personalny

więcej
Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube